GEMBIRD STOJAK NA MONITOR (REGULOWANY) 13"-32"
Symbol: MS-D1ST-04
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 102.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS-D1ST-04
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 102.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Waga produktu | 3,06 kg |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 330mm |